Toplu Email Gönderimi

Toplu Email Gönderimi?

Web tabanlı yazılım platformu ve hizmetlerden oluşan sistem sayesinde, eMail'e dayalı birebir pazarlama iletişimi gerçekleştirmek, hedef kitleyi tanımak, ilgi alanlarını belirlemek ve eMail yolu üzerinden ölçümlemek artık çok kolay.Toplu email gönderimi ile hiçbir teknik bilgiye gerek duymadan gerçekleştirilebilmektedir.

Toplu Email Gönderiminin Kullanım Alanları Nedir?

Müşterilerine ulaşmak isteyen şirketler, üyelerine ulaşmak isteyen dernekler, satış kampanyalarını duyurmak isteyen mağazalar, bayileri ile diyalog kurmak isteyen kurumlar. toplu email gönderimi geniş kitleye ulaşmanın en ucuz ve en kolay yoludur.

Toplu Email Gönderiminin Avantajı Nedir?

Sistemimiz ile yapılan reklam, pazarlama ve kampanya duyuruları, geleneksel pazarlama yöntemlerine kıyasla birçok avantajı beraberinde getirir.

• %99,5 Inbox (Gelen Kutusu) %100 Başarı, toplu email gönderimi ile eMail gönderileriniz Müşterilerinizin Posta kutusuna ulaşır ve gözden kaçma veya dikkate alınmaması minimize edilir.
• Onaylı ve yasal Email Gateway yolu kullandığından tüm emailler gelen kutusuna (inbox) düşer
• Gönderiğiniz tüm duyurularınızda Email listesinden çıkma linki bulunduğundan SPAM olarak kabul edilmez
• Hedef kitlenize birebir ve kişisel olarak ulaşmanızı sağlar
• Hedef kitlenizi tanımanız sağlar
• Bir kişiden milyonlarca kişiye kadar ölçeklenebilir eMail kampanyalarını kolayca planlayıp uygulamanızı sağlar
• Yaptığınız bütün pazarlama çalışmaların detaylarıyla ölçerek [kimler eMail'inizi aldı, kimler okudu, hangi bölümleriyle ilgilendilern  v.b.] istatiksel raporlamalar sağlar.
• Periyodik e-bülten, haber, duyuru, kampanya ve reklamların hedef grubunuza kolayca iletilmesini sağlar

Toplu mail kredisi nedir?

Toplu mail kredisi, satın alınmış kredi paketindeki gönderim adeti kadar mail gönderimine sahipsiniz demektir. Bu sistemi kontör sistemi şeklinde düşünebilirsiniz. Her mail için kredinizden bir kredi düşecektir. Yani 1 Adet Kredi = 1 Adet Mail Gönderimi demektir.

Piyasada 50.000 email gönderimi 30 TL gibi fiyatlar var.Sizinki neden pahalı? Aynı uygulama değil mi?

Kesinlikle aynı değildir.Toplu Email Gönderimi ile ilgili iki tarz çalışan profili vardır.

Birincisi, program vasıtası ile SMTP ya da DNS üzerinden gönderim yaparak günü kurtarmaya yönelik izinsiz email gönderimi yapanlar.(hotmail,gmail,yahoo,mynet vb. gibi ISS' lerin inboxlarına kesinlikle gönderim yapamazlar)

İkincisi,yasal ve izinli altyapı yoluyla toplu email gönderimi yapanlar, tüm ISS emaillerinin (hotmail,gmail,yahoo,mynet vb. gibi) gelen kutusuna gönderim yapabilenler.

Toplu Email Gönderimi yazılımımız, yasal email gönderim altyapısını kullanan bir sistemdir.Tüm email gönderileri, her email duyurusunda "email listesinden çıkartabilecek" link ile gönderilmekte ve US CAN-SPAM Act kurallarına uygun olarak düzenlenmektedir.

HTML Resim içerikli e-mailler gönderilebiliyor mu?

Yazılımımız ile HTML ve TEXT içerikli e-postalarınızı gönderebilir, içerikte resim imajları kullanabilir ve içeriği göndermeden spam değerlendirme kontrolü ve göndereceğiniz email sağlayıcılarda nasıl görüneceğini tek tek önce önizlemesini görebilirsiniz.(hotmail,gmail,aol,yahoo vb. gibi)

Toplu Mail Göndermek İçin SMTP Sunucum Olması Gerekiyor mu?

Sistemimizi kullanmak için ayrıca bir SMTP sunucusuna para ödemeniz gerekmiyor bu işlem için sadece sistemimizden kredi almanız yeterli , tüm e-postalarınız bu sistem için özel olarak ayrılmış SMTP sunucuları üzerinden gönderilmektedir.

Bizim adımıza gönderi yapıyormusunuz?

Evet.Sizin adınıza sistemimizden hesap açarak gönderim yapabiliyoruz.Reklam ve duyuru yapmak istediğiniz portföyünüze uygun, izinli email listelerimize gönderim yapabilmekteyiz.
http://www.topluemailgonderimi.com/admin/ adresinden size tahsis edilen kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak gönderilerin istatistiklerini an ve an takip edebiliyorsunuz.

Maillerin spama düşme olasılığını nasıl engelliyorsunuz?

Yazılımımızın email gönderim altyapısı partneri olduğumuz USA firması ile ortaklaşa kullanılan bizim için tahsis edilmiş bir altyapıdır.Partnerimiz hotmail,Gmail,Yahoo,AOL vb.spam filtresi kullanan ISS email servisleri ile anlaşma yapmıştır.Bu nedenle izinli olarak sistemlerinin gelen kutusuna gönderime izin vermektedirler.Diğer firmaların aksine sunucunun IP değiştirmesi vb. gibi uygulamalar söz konusu değildir.

Gönderi içeriğini resimli ve HTML olarak kendimiz hazırlayabiliyormuyuz?

Evet hazırlayabilirsiniz.İster sistemimizde bulunan kolay editör ile istersenizde önceden hazırladığınız HTML tasarımı yükleyerek yapabilirsiniz.

Gönderim için hazır tasarımlarınız mevcut mudur?

Evet.100 lerce hazır tasarım sizler için sistemimize yüklenmiştir.İstediğiniz tasarımı seçerek üzerinde değişiklik yaparak gönderim yapabilirsiniz.

Gönderilerimi Nasıl takip edebilirim?

Tüm gönderilerinizi anlık olarak sistemimizinden takip edebilirsiniz.Kaç kişi emailinizi okumuş, kaç kişi emailizde bulunan linki tıklamış vb istatistikleri görebilirsiniz.

Kendime ait email listesi var bunu yükleyebilirmiyim?

Evet yükleyebilirsiniz.CSV formatında email listeleri yükleyebilirsiniz. CSV nedir?

Gönderilerimde PC başında beklemek zorundamıyım?

Hayır değilsiniz.Email gönderimini başlattıkdan sonra sunucu sizin için gönderimi başlatacaktır.Bu nedenle pc nizin açık olmasına gerek yoktur.

Gönderilerimi belli bir zaman ve tarih için ayarlayabilirmiyim?

Evet.İstediğiniz tarihleri belirleyerek sunucumuza gönderim yaptırabilirsiniz.Örneğin kişilerin doğum günlerinde,bayramlarda vb.

Almış olduğum krediler ne kadar süre geçerlidir?

Almış olduğunuz tarihden 30 gün sonuna kadar bitirmelisiniz.Ekstra uzatma süreleri ücrete tabidir.

Nasıl Kredi Satın Alabilirim?

İki şekilde ödeme yapabilirsiniz;
1.Online olarak PAYPAL ile Kredi Kartıyla ödeme,
2. Banka havalesi/EFT,

Kredi Kartıyla satın alamak ve ödemelerle ilgili bilgileri Fiyatlar sayfamızdan edinebilirsiniz.

Elimde Email Adresleri Yok, Siz Tedarik Edebiliyormusunuz?

Evet. Müşteriniz olabilecek, uygun profilde ilgili EList (Email Adresleri) tedarik edilmektedir.Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Reklamımı Yapacağım HTML Formatta Bir Çalışmam Yok, Benim Yerime Siz Yapıyormusunuz?

Evet sizin yerinize size uygun HTML formatta Kampanyanızı hazırlıyoruz.Bu hizmetimiz ücretsizdir.
Dilerseniz sistemimize giriş yaparak, HTML formatta, resimli reklam kampanyanızı yazılımımızda bulunan araçlar yardımıyla kolayca oluşturabilirsiniz.

Cevabını bulamadığınız sorularınızın cevapları için İletişim Formumuzu ya da Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.