En iyi toplu mail gönderme

En iyi toplu mail gönderme bülteni nasıl hazırlanmalıdır?

  1. Hazırlayacağınız bültenin uygun html kodlardan oluşmasına dikkat edilmelidir. Eğer bülten içeriğinizi bir Word dosyasından kopyalamanız gerekiyorsa, kopyaladığınız metinleri bir metin dosyasına yapıştırıp buradan tekrar kopyalayıp, ilgili bülten tasarım aracına yapıştırmalısınız.
  2. Bülten içerisinde kullandığınız resimleri mutlaka sistemde resim galerisine yükleyerek, resimler webden gelecek şekilde görüntületin. Resim genişlikleri 700 pikselden fazla olmamasına dikkat etmelisiniz. Kullandığınız resimler kadar metin yazıları da olmasına dikkat edin. Salt resimli bültenler oluşturmayın. Bülten alanınızı aynı şekilde 700 pikselden büyük kullanmayın. bülten arka fon rengi vb. çok renkli kutu ve alan oluşturmaktan kaçının.
  3. Bülten konusunda komple büyük harf kullanmayın. Çeşitli noktalama işaretlerinden de kaçının. Kısa ve bülten içeriğini özetleyen bülten konuları tercih edin.
  4. Bülten içeriğinizde spam içerebilecek kelimeler kullanmayın. Şimdi satın al, fırsat, vb sloganlardan kaçının. Yazılarınızın bütünlüğünde samimiyet ve fırsatlar sunun.
  5. Bültenlerinizde mutlaka iletişim bilgilerinize yer verin. Bu iletişim bilgilerinizde renkli yazılardan kaçının. Mümkün olduğunca sade şekilde yazın
  6. Bülteninizde uzun uzun cümleler pragraflar kurmayın. Anlaşılır kısa ve net cümlelerle anlatın. ilk paragrafınız önemlidir.
  7. Hazırladığınız bültenin mobil,tabler ve bilgisayar uyumu olduğundan emin olun. Mobil uyumlu bültenlerin okunması bu tip cihazlarda çok daha kolay olacaktır.
  8. Bülten gönderimi için doğru zamanı seçin. eğer yurtdışına bir gönderi yapıyorsanız, gönderi yaptığınız ülkenin saatini dikkate alın. Yanlış zamanda gönderilen bültenlerin okunma oranı düşük olacaktır.

 

Profesyonel bülten hazırlama hizmetilerimizden satın alacağınız gönderi paketlerinde ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Önceki

Ücretsiz 2021 yeni yıl mail şablonları

Sonraki

CSA sertifikası nedir? CSA sertifikası ile emailler inbox a mı düşer?Yorumunuzu Gönderin


Canlı Destek ekibimiz ile birlikte maillerinizi hemen göndermek istermisiniz? Ücretsiz Yeni Üyelik2010 'dan beri kesintisiz hizmet Referanslarımız