Mail Pazarlama Hizmeti

Mail Pazarlama Hizmeti

İnternet aracılığıyla reklam ve tanıtım hizmetlerine verilen isim Mail Pazarlama Hizmeti'dir. Ürün ve hizmet tanıtımlarını toplu mail yöntemini kullanarak yapmak akıllıca bir seçim olabilir. Hem maaliyet hem de zaman açısında çok daha hızlı ve etkili bir reklam yöntemidir. Doğru ve etkin sonuçlar alabilmek için göndereceğiniz reklam metni ve resimleri seçimi çok önemlidir. Tutarsız ve yanıltıcı mail konuları kullanmak, şirket itibarınıza gölge düşüreceği gibi potansiyel yeni müşteri kitlenizin de sizden şüphe duymasına neden olacaktır.


Her Sektör İçin Toplu Mail Göndermek Uygunmudur?

Toplu mail gönderiminin her sektöre uygun olduğunu söyleyemeyiz. Yalnızca lokasyon bazlı çalışan ve belirli kitle dışına çıkamayan şirketler için toplu mail göndermenin uygun olduğunu söyleyemeyiz. Çoğunlukla internet üzerinden mal ve hizmet satışı gerçekleştiren, yeni bayilikler ve yeni müşteriler kazanmak isteyenler için uygundur. Ayrıca marka bilinirliğini korumak için de gönderiler yapılmaktadır.


Geçersiz Email Adreslerinden Uzak Durun

Piyasada satılan ve internet üzerinden indirilen spam tuzakları ile dolu mail listelerinden uzak durmalısınız. Bu listelere gönderi yapmanız halinde email adresinizden web site adresinize kadar olumsuz yönde etkilenebileceğinizi ve çeşitli sistemler tarafından bloklanabileceğinizi unutmayın. İzinli ve geçerli toplu mail adresleri

kullanmanız gerekmektedir.

Kimler Toplu Mail Gönderebilir?

Toplu mail gönderimi için aranan şartlar şirket veya şahıs olması değildir. Mail gönderim yasası ve spam politikarlarına uygun hareket eden herkes eposta pazarlaması yapabilir. Hizmet almaya başlanıldığı anda gönderici servis sözleşmesini kabul etmiş sayılmaktasınız. Kurallara uymayan kullanıcı hesapları iptal edilmektedir. Bu nedenle lütfen kurallara uygun gönderiler yapmaya özen gösterin.


Önceki

Yeni Müşteriler Kazanma Stratejileri

Sonraki

CSA sertifikası nedir? CSA sertifikası ile emailler inbox a mı düşer?Yorumunuzu Gönderin


Sistemimizi Canlı Destek ekibimiz ile birlikte ücretsiz denemek istermisiniz? Hemen Ücretsiz Dene

2010 'dan beri kesintisiz hizmet Referanslarımız