mail reklam hizmeti

Mail Reklam hizmeti nasıl yapılır?

Mail yoluyla reklamını yapacağınız mail tasarımının doğru kodlanmış olması önemlidir. Tasarımda kullanılan stil kodlarının bulunduğu dosyanın web adresinden import edilerek çekilmesi bazı problemleri beraberinde getirebilmektedir. Ayrıca eski sürüm outlook programlarının bu yeni stilleri tanımaması da muhtemeldir.


Düzgün mail kodlaması nasıl yapılır?

Öncelikle tasarımda kullanılan resim ve yazıların oranlarını kontrol edin. Mümkün olduğunca yeni tip stil kolamalarından kaçının. Mutlaka tasarımlarınızda imza, iletişim bilgilerinizin ve mail listesinen çıkma linkinizin bulunduğundan emin olun. Spam kelimelerininden kaçının. En çok yapılan yanlışlardan birisi farkında olmadan bu spam içerikli kelimelerin kullanılmasıdır. Lütfen Spam kelimleri listesi sayfamızı inceleyin.


Profesyonel destek alın

Mail marketing işlerinizde mutlaka profesyonel toplu mail gönderimi yapan şirketler den destek alın. Yanlış ve yasalara uygun yapılmayan gönderiler kurumsal kimliğinize zarar verebilmektedir.

Önceki

Toplu mail göndermek yasak mı?

Sonraki

CSA sertifikası nedir? CSA sertifikası ile emailler inbox a mı düşer?Yorumunuzu Gönderin


Sistemimizi Canlı Destek ekibimiz ile birlikte ücretsiz denemek istermisiniz? Hemen Ücretsiz Dene2010 'dan beri kesintisiz hizmet Referanslarımız